Відзначення 75 – ї річниці з Дня визволення Вознесенська від фашистських загарбників

24 березня 2019 року Вознесенський коледж долучився до святкування 75 – ї річниці з Дня визволення Вознесенська від фашистських загарбників. Здобувачі освіти коледжу взяли участь у легкоатлетичному кросі, присвяченому святкуванню цієї визначної історичної події. Серед здобувачів освіти нашого коледжу маємо такі спортивні досягнення: І місце  - Кушка Ольга (35 група), ІІ місце – Левчук Євген (22 група), ІІІ місце – Дончик Луїза (35 група) та Юдін Кирило (22 група). Також, свої спортивні вміння показала Волошина Дар’я (29 група). Усіх учасників тематичного легкоатлетичного кросу привітав український актор та режисер кримськотатарського походження Ахтем Сейтаблаєв.