Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?». В нелегкій боротьбі команда дівчат «Дівчата» перемогла «Джентльменів удачі» - чоловічу команду з 26 групи. В запеклому змаганні студенти: відповідали на питання інтелектуального конкурсу, виявляли свої знання в області допомоги другій половині, ліпили вареники, забивали цвяхи, відгадували пісні – чого тільки не було!!!

Приймав участь і глядацькій зал – активні глядачі отримали смачні сюрпризи за правильні відповіді на запитання вікторини, а глядачі-хлопці ще й заробили 10 балів для «Джентельменів удачі», виявивши неабияку ерудицію у відповідях на суто жіночі запитання. В кінці змагання всі отримали напутнє слово від куратора Майданник Ельвіри Полікарпівни, валентинки та цукерки.