ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ТА ЗМІНИ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?». В нелегкій боротьбі команда дівчат «Дівчата» перемогла «Джентльменів удачі» - чоловічу команду з 26 групи. В запеклому змаганні студенти: відповідали на питання інтелектуального конкурсу, виявляли свої знання в області допомоги другій половині, ліпили вареники, забивали цвяхи, відгадували пісні – чого тільки не було!!!

Приймав участь і глядацькій зал – активні глядачі отримали смачні сюрпризи за правильні відповіді на запитання вікторини, а глядачі-хлопці ще й заробили 10 балів для «Джентельменів удачі», виявивши неабияку ерудицію у відповідях на суто жіночі запитання. В кінці змагання всі отримали напутнє слово від куратора Майданник Ельвіри Полікарпівни, валентинки та цукерки.