Продовжуємо співпрацювати з КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Вознесенської міської ради»

21 березня - Міжнародний день людей із синдромом Дауна.

Вже традиційно фахівці ІРЦ Вознесенської міської ради проводять заходи на підтримку таких людей.

Вкотре до тематичних заходів Центру були запрошені студенти ВСП "Вознесенський фаховий коледж МНАУ ", які мали можливість переглянути документальний фільм «Дорослі» в межах  DOCU/CLUB .про життя людей із синдромом Дауна ,які працюють на шкільній кухні. Ця розповідь про кохання водночас сумна й оптимістична: адже бути щасливим попри все можливо, коли любиш і коли люблять тебе.

Кожен присутній взяв участь в обговоренні фільму, цим самим набувши нового життєвого досвіду.

Цього дня заведено вдягати шкарпетки різного кольору або взагалі лише одну шкарпетку, аби довести, що різниця між нами лише в одній хромосомі. Щоб привернути увагу до інакшості, однак не меншовартості, людей з синдромом Дауна по всьому світу, в Центрі відбулася акція "ШКАРПЕТУЙСЯ".

Таким чином усі учасники акції  довели свою солідарність з людьми з непарною хромосомою та привернули до себе увагу перехожих.

Слова щирої вдячності хочемо висловити перш за все директору Нечипорук Інні Миколаївні, вчителю-логопеду Аксіненко К.В. та вчителю –реабілітологу Константиновій І.О. за цікавий захід.