Підсумки проходження навчальної практики з комерційної діяльності

З  19  по 23 лютого 2024 року здобувачі фахової  передвищої освіти групи 37  спеціальності  076 Підприємництво,торгівля та біржова діяльність ОПП Товарознавство та комерційна діяльність проходили навчальну практику в магазинах  м.Вознесенська та Вознесенського району.

Програма практики  з освітнього компонента «Комерційна діяльність» передбачає оволодіння здобувачами освіти навичками  продавця продовольчих та непродовольчих товарів.

Під час практики у магазинах майбутні комерсанти  ознайомилися  з основними правилами торговельного обслуговування населення, з асортиментом та   вимогами до якості товарів ,торговою рекламою, правилами грошових розрахунків з покупцями.

Для здобувачів освіти  дуже відповідальним, але цікавим  було приймання товарів  спільно з матеріально-відповідальною особою  в  магазині ,перевірка цін, розміщення та викладка товарів, оформлення вітрин.

Захист  звітів з навчальної  практики  пройшов  в дуже цікавій  формі , де здобувачі освіти задавали  питання  професійного характеру  один одному, висловлювали   свої  думки та пропозиції щодо  покращення обслуговування покупців у  роздрібних   торговельних підприємствах міста та району.